Dodano: 2013-11-04, Pielgrzymka do Poznania

Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Poznania z nawiedzeniem Sanktuarium Matki Bożej w poznańskiej Farze i kościoła św. Marcina w dniu odpustu. Zgłoszenia dzieci i młodzieży, która uczestniczyła w nabożeństwach różańcowych do: - środy- spotkanie o godz. 17.30. w Rąbiniu. - wtorku - spotkanie o godz. 16.30. w Łuszkowie. Formularz zgłoszeniowy odbieramy u ks. Proboszcza.

Parafia Rąbiń

Jezus kocha Ciebie także w Poniedziałek, 20 Maja,

Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid, Bazylis, Bernardyn, Bernardyna, Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Jeśli chcesz być wielki, zaczynaj od rzeczy małych. Zakładaj głęboki fundament pokory, skoro zamierzasz budować wysoko.

św. Augustyn