2013-07-10, Nowe galerie zdjęć

Zapraszamy do nowych galerii zdjęć zamieszczonych na naszej stronie:

- Wycieczka do Poznania [kliknij tutaj]

- Turniej Ministrantów [kliknij tutaj]

Życzymy miłego oglądania!

2013-06-22, ODPUST PARAFIALNY

W sobotę, 29 czerwca przeżywać będziemy uroczystości odpustowe, w dzień imienin Piotra i Pawła- patronów naszej Parafii.

Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian na sumę odpustową.

2013-05-02, 3 MAJA

3 MAJA- UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI. O godz. 15:00 w Kaplicy Leśnej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny i Samorządowców, na którą serdecznie zapraszamy!

2013-05-02, Wyniki badań

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami badań archeologiczno-architektonicznych naszego kościoła.

Aby przeczytać [kliknij tutaj]

2013-04-10, Nowa galeria zdjęć

Zapraszamy do nowej galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia z badań archeologicznych przeprowadzonych we wnętrzu naszego koscioła w Rąbiniu.

Miłego oglądania! [kliknij tutaj]

2013-03-29, Wielki Piątek

Wielki Piątek- dzień wyciszenia, zadumy...W tym dniu nie jest odprawiana Msza św., ponieważ adorujemy ukrzyżowanego Chrystusa. Najważniejszym momentem dnia jest Liturgia Męki Pańskiej.

Zapraszam Parafian do adoracji przy krzyżu i trwania w modlitwie!

1 « [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] » 34

Jezus kocha Ciebie także w Poniedziałek, 20 Maja,

Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid, Bazylis, Bernardyn, Bernardyna, Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Jakość życia człowieka jest wprost proporcjonalna do stopnia jego dążenia do doskonałości, bez względu na uprawianą przezeń działalność.

Vincent T. Lombardi